2 procentai

Pasinaudokite savo teise ir paskirkite 2% gyventojų pajamų mokesčio paramą OSK Sakas.

Mes paruošėme ypač supaprastintą būdą mus paremti, kuris leidžia viską atlikti per greičiau nei 1 min!

Pirmas būdas

Trumpa instrukcija (spauskite kad išdidinti):

2proc_instrukcija

1. Užpildyte žemiau esančios formos duomenis, įveskite savo asmens kodą, vardą, pavardę ir nurodykite metus, iki kurių norite skirti paramą. (Dabar vienąkart pateikus deklaraciją, 5 metus bus galima to paties nebekartoti ir VMI automatiškai kasmet mus parems).

2. Jums bus sugeneruotas failas, kurį tereiks įkelti į VMI deklaravimo svetainę

3. Prisijunkite per https://deklaravimas.vmi.lt. Tai galite padaryti savo e-bankininkystės prisijungimo pagalba arba kitais būdais.

4. VMI Deklaravimo sistemoje spauskite „Pateikti dokumentą“ ir „Persiųsti failą“. Ten tereikia įkelti failą, kurį sugeneravote pirmame žingsnyje.

 

Antras būdas

Jei norite paramos deklaravimo formą pildyti patys, tai galite padaryti tokiu būdu:

1. VMI Deklaravimo sistemoje spauskite „Pateikti dokumentą“ ir „Pildyti dokumentą“.

2. Susiraskite FR0512 formą. Spauskite „Pildyti tiesiogiai portale“.

3. Užpildyti pagal pateiktą pavyzdį. 5 langelyje nurodykite mokestinius metus (2013), 6S pažymėkite, kad skiriate paramą, E1 pasirinkite „2„, E2 įveskite „193247622„, E4 nurodykite skiriamą paramos dydį (galite nurodyti iki 2%), E5 nurodykite iki kurių metų skiriate paramą.

4. Paspauskite „Pasirašyti ir pateikti“

Trumpa instrukcija (spauskite kad išdidinti):

fr01
fr02

 

 

Trečias būdas

Jei norite pateikti užpildytą deklaraciją popieriniu būdu.

1. Atsispausdinkite FR0512 formą iš čia: FR0512_v2.pdf

2. Reikia užpildyti pagal pateiktą pavyzdį (žr. čia), pildyti tik didžiosiomis spausdintomis raidėmis, skaičius ir raides rašyti tiksliai į langelius (brūkšneliai taip pat atskiruose langeliuose) ir formą pildyti juodu arba tamsiai mėlynu rašikliu.

3. Pristatykite arba nusiųskite į savo teritorinį mokesčių inspekcijos skyrių. Šiauliuose jis yra Vilniaus g. 265, kontaktai: https://www.vmi.lt/cms/siauliu-avmi

 

Kodėl remiate?

Skirdami paramą Jūs remiate vaikų ir jaunimo užimtumą, orientavimosi sporto ir sportininkų meistriškumo vystymasį, remiate Azimuto masines varžybas, kurios džiugina šiauliečius kiekvieną trečiadienį.
Jūsų parama bus panaudota orientavimosi žemėlapių atnaujinimui ir sudarymui. Žemėlapio sudarymas orientavimosi sportui reiškia tą patį, ką futbolui – stadiono arba krepšiniui – arenos pastatymas.