Kategorijoje Naujienos

Orientavimosi bėgte sezono atidarymas

2013 balandžio 3 12:41 | Justinas Liubinskas

Tradiciškai taip susiklosto, kad orientacininkai sezoną bėgte atidaro pajūryje. Kiekvienais metais jau įprasta, kad vieną savaitgalį klaipėdiečiai šeštadienį daro „Sezono atidarymo“ varžybas (organizuoja OK Jaunystė), o sekmadienį – „Kopos taurę“ (organizatorius OK Kopa).  Keletas mūsų klubiečių taip pat nusprendė išmėginti trasą su žemėlapiu, po ilgos žiemos treniruočių. Kai kurie atvyko netgi iš Vilniaus. Pajūryje sniego jau nebelikę, kai tuo tarpu Vilniaus aplinkiniuose miškuose jo iki kelių. Tokia egzotika pritraukė nemažai orientacininkų į varžybas Melnragėje ir Kairiuose.Šeštadienį vyrukams elito grupėje teko garbė pasivaržyti su svečiu iš Sankt Peterburgo Dmitrijumi Cvetkovu, Europos ir Pasaulio čempionu. Geriausiai sekėsi Modestui, kuris užėmė trečiąją vietą, atsilikęs nuo nugalėtojo 6min. Antras buvo klaipėdietis Agnius Čiapas. Nerijus V-40 grupėje tapo nugalėtoju, o V-18 grupėje trečiąją vietą iškovojo Kevinas. Rezultatus galite pamatyti DB-Topo puslapyje. Apie varžybas rašo ir Klaipėdos spaudoje.

Sekmadienio varžybose vėl nepralenkiamas buvo Dmitrijus Cvetkovas. Šįkartą Modestas, atsilikęs 1min 42sek, liko antroje pozicijoje. Justinas užėmė aštuntą vietą, Marius – keturioliktas. Kairių miškas pasižymi labai greitu bėgamumu ir geru matomumu, reljefas smulkus, tad bėgama buvo greitai. Rezultatus galite peržiūrėti čia.

Viktoro Staišiūno, OK Ąžuolas nario atsiliepimai apie savaitgalio varžybas.
Daug nuotraukų iš Melnragės: viena galerija, kita, trečia, ketvirta.

Mūsų klubo nariai, užfiksuoti trasose:

Komentuok