Kategorijoje Naujienos

Telšē 2013 – 3 dienų orientavimosi sporto varžybos

2013 rugpjūčio 25 01:09 | Justinas Liubinskas

Prieš prasidedant rudens sezonui, rugpjūčio vidury Telšių Orientavimosi sporto klubas jau tradiciškai kasmet sukviečia visus į trijų dienų smagias varžybas Žemaitijos sostinėj.

Pirmą ir antrą dienomis buvo suplanuotos vidutinio ilgio trasos Dievo Krėslo miške. Galima spėti, kad šiame miške kurį laiką tikrai nebebėgiosime, nes jis per pastaruosius kelis metus buvo išnaršytas skersai ir išilgai – vyko Lietuvos čempionatas, Žemaitijos taurė, Telšių daugiadienės 2011 metais ir dar keletas startų. Tačiau vietovė įdomi ir nusipelno tokio orientacininkų dėmesio.
Paskutinę dieną – sekmadienį – vyko sprintas Telšių miesto centre/senamiesty. Buvo suplanuotas visiškai naujas G. Trimako žemėlapis ir iš daugelio atsiliepimų sprendžiant, sprinto trasa buvo labai puiki ir įdomi. Prie to solidžiai prisidėjo ir puikus sekmadienio oras bei gražiai sutvarkytas Telšių miestas. Trasos driekėsi senamiesčio kiemeliais, palei Mąsčio ežerą, teko pakilti ir šlaitu bei juo nusileisti, kirsti gatves bei įbėgti į gyvenamųjų namų rajoną.
Šiose varžybose pukiai pasirodė mūsų elitiniai sportininkai – vyrų grupėje trijų dienų įskaitoje nugalėjo Modestas Bacys, moterų grupėje trečią vietą užėmė Evelina Grigaitė. Paulius Vidžiūnas jaunių tarpe taip pat iškovojo trečiąją vietą.