Kategorijoje Naujienos

Lietuvos Taurė 2013

2013 spalio 23 00:18 | Justinas Liubinskas

Savaitgalį (spalio 19-20 dienomis) Nidoje vyko vienos didžiausių ir svarbiausių Lietuvos Orientavimosi sporto renginių – „Lietuvos Taurė 2013“. Tradiciškai šiomis varžybomis orientacininkai užbaigia sezoną, apdovanoja stipriausius ir prisimena vasaros sezono pasiekimus.

Į Nidą suplūdo beveik 1000 šio intelektualaus sporto mėgėjų. Dalyvavo ir nemažai svečių iš Baltarusijos, Latvijos, Rusijos, Estijos, Švedijos, Lenkijos, Norvegijos. Varžybose dalyvavo ir gausus šiauliečių desantas.
Geriausiai iš jų sekėsi patyrusiems veteranams iš „Sako“ – Svajūnui Ambrazas ir Arimantas Petukas užėmė pirmąsias vietas savo grupėse. Moterų „21B“ grupės nugalėtoja tapo Kristina Urbonaitė. Trečiąją vietą jaunimo grupėje užėmė Vesta Ambrazaitė. Nidoje varžėsi ir orientavimosi dviračiais mėgėjai – aukštas pozicijas iškovojo Donatas Mickus ir Petras Andrašiūnas – jie vyrų tarpe užėmė antrąją ir trečiąją vietas. Veteranų trasoje Saulius Morėnas užėmė antrąją vietą.