Kategorijoje Naujienos

Roko Vaitkaus geras pasirodymas Europos jaunių orientavimosi slidėmis čempionate

2014 vasario 26 12:28 | Justinas Liubinskas

391257_495066293877974_237904787_nEstijoje vasario 19-23 dienomis vykusiame Pasaulio jaunimo ir Europos jaunių orientavimosi sporto slidėmis čempionate Lietuvos rinktinei atstovavo ir Sako klubo narys Rokas Vaitkus. Jis puikiai pradėjo čempionatą ir vidutinės trasos rungtyje iškovojo 5-ąją vietą, atsilikęs nuo nugalėtojo ruso Aleksandro Pavlenkos 3min 46sek.Būdamas jauniausiu rinktinės nariu, Rokas puikiai šliuožė ir ilgoje trasoje – užėmė 16-ąją vietą, atsilikęs nuo čempiono ruso Vladislavo Kiseliovo 7min 43sek. Lietuvos jaunių rinktinės estafečių komanda, kurios sudėtyje taip pat startavo Rokas Vaitkus, paskutinę čempionato dieną iškovojo aukštą 5-ąją vietą.

Sveikiname mūsų jaunąjį klubietį ir linkime gerų startų ne tik žiemos, bet ir vasaros sezono metu.