Kategorijoje Kevino treniruotės

ROADTOWOC2020

2018 sausio 28 17:16 | Kevinas Olišauskis

STOVYKLA KLAIPĖDOJE

2018-01-28

1) Mankšta su kolektyvu, tiesiog prabėgome lengvai.

4km.

2) Ilga trasa su žemėlapiu Smiltynėje. Sėkėsi taip +-, padariau dvi grubias klaidas gal po 2min. Manau buvo keli blogi variantai, o šiaip gan patenkintas kaip bėgau ir orientavausi. Kelis kart bandžiau pradėti bėgti greičiau ir abu kart padariau jau minėtas grubias klaidas, tad vėl numesdavau greitį.

16.8km,(14.7km oro linija), 90min. 

—————————-

2018-01-27

1) Mankšta su kolektyvu, prabėgome ramiai. Po bėgimo padarėm tempimo pratimų.

4km.

2) Technikos treniruotė su žemėlapiu, baltas miškas ir labai smulkus reljefas. 2.2km iki starto, 2.2km atgal ir apie 12km su žemėlapiu. Bėgome tris ratus, pradžioje 2 punktai lėtai, tuomet 8mm koridorius, po jo 4 punktai greičiau ir vėl iš naujo. Sekėsi prastai, nepatenkintas savo žemėlapio skaitymu, prastai laikiau kryptį, bent kelis kartus išbėgau iš koridoriaus ir sunku vėl grįžti į tikslią vietą. Namelyje padariau tempimo pratimų.

16.5km, 120min. (Tikslaus laiko nėra)

3) Dviejų žmonių sprinto estafetės. Į komandą gavau labai stiprią moterį – Teklę, pirmą ratą grįžo su keliomis moteris. Išbėgau, viskas tvarkingai iki 7kp, ten blogas variantas, ir padariau mažą klaidą į ilgą praėjimą, aš grįžau trečias, trasos gale aplenkė Kęstas ir Jonas Vytautas, bet skirtumas buvo kelios sekundės. Gan patenkintas savo pirmo rato bėgimu. Antrame rate Tekle grįžo pirma, bet šalia startavo Rokas ir Kęstas, Jonas kiek vėliau, padariau klaidą į pirmą punktą 10-15 sek, blogas variantas. Ir padariau grubią klaidą 30 sekundžių į 6 punktą, tai Rokas nubėgo ir Kęsto jau nebelabai mačiau, stengiausi pavyti, pavijo Jonas, bandžiau laikytis kiek išeina kartu, pavyko pavyti Kęstą, bet priekyje finišavo Jonas, už jo Rokas. Antrą ratą vertinu blogai, nes padariau 45 sekundes klaidų ir užleidau kitus į priekį.

8km, 40min. (Tikslaus laiko nėra), įskaičiuojant apšilimą/atsistatymą ir dvi trasas.

—————————–

2018-01-26

1) Naktinė treniruotė su žemėlapiu. Reikėjo nubėgti iki starto apie 3.5km ir po trasos atgal apie 3.5km iki namų. Jau nubėgus į mišką, supratau, kad bus sunku, nes visur rūkas ir lempa tikrai nepadėjo savo galingumu, nors trasa ir buvo tik 5.3km oro linija, bėgau/ėjau 59 minutes, kad ir kaip lėtai bėgau niekaip negalėjau tinkamai paimti punktų, padariau labai daug klaidų, pirma treniruotė su žemėlapiu po gan ilgos pertraukos, tad buvo sunku, su klaidom gavosi 7km.

14km, 95min. (Tikslaus laiko nėra), įskaičiuojant apšilimą/atsistatymą ir trasą.

——————————

Apibendrinant: Naktinėje trasoje: nesusikaupiau ir dariau daug klaidų. Sekančioje treniruotėje sekėsi kiek geriau, bet vėl nemažai klaidų. Sprinto treniruotėje viena grubi ir neatleistina klaida. Ilgoje treniruotėje dvi grubios klaidos, daugiau ganėtinai švariai. Pavyko pabėgioti su žemėlapiu ir vėl papratinti akis prie žemėlapio skaitymo, klaidų mažėjo nuo pirmos treniruotės iki paskutinės. Jaučiuosi smagiai pavargęs. Skauda: kairę pėdą ir dešinės kojos pakinklinę sausgyslę.

Viso nubėgta km stovykloje: 63.3km

Komentuok