2012 gruodžio 16 14:50 | Paulius Vidžiūnas

Tarpkontinentinei futbolo čempionai 😀 !!!

Latvijoje žaidėme futbolą. Komandą sudarė 7 žmonės. Vilius, Valantinas, Andrėjus, Egidijus, Artūras, Gintaras ir aš. Žaidėme už klubą Igtisą.

Varžybos:

-Prasidėjo pergale, bet vėliau susiklostė situacija, kad būtinai reikėjo laimėt paskutines pogrupio varžybas.

-Paskutinėse pogrupio varžybose, likus 10 sekundžių iki antro kėlinio pabaigos, buvo 0-0. Galvojau baigsis lygiosiomis, bet Artūras sugebėjo vartininkui pro klyną ispirti kamuolį likus 4 sekūndėm iki kėlinio pabaigos, nes vartininkas pametė kamuolį. :) taip patekome į pusfinalį.

-Pusfinalyje problemų nebuvo, laimėjome 3:2.

-Finale tokie pikti buvom, kad laimėjom 6:0 😀 Paskutinio kėlinio pabaigoje, Gintaras nubėgo iki vidurio aikštės ir atsigulė ant žemės, bet Meridians vistiek nesugėbėjo įspirti.

Labai daug įspyrėmė gražių įvarčių. Aš iš viso įspyriau 3 :) Smulkiau apie varžybų eiga klauskite komandos narių 😀